'Walking Dead: Once Who Live'ın Final Özeti: Rick/Michonne'un Çocuklarla Buluşması

Pazar günü final Yürüyen Ölüler: Yaşayanlar“Richon” “im-” harfini “görev: imkansız”dan almıştır.

Michonne, Jadis'in İskenderiye dosyasını yok ederken Rick, Peele'den kademeli bir brifing alır. Özü mü? 18 saat içinde CRM, Portland'dan birkaç zeki çocuğu çalmayı, ardından kendisini gezegendeki en güçlü güç haline getiren şehri yok etmeyi planlıyor.

Yürüyen ölü25 En İyi Karakter, Sıralamalı

Kahramanlarımızın buna izin vermediğini söylemeye gerek yok. Michonne, Rick Peel'i gönderdikten sonra CRM bombalarını patlatmak için Portland'ı değil, bir ülkeyi çeker. Thorne onları durdurmaya çalışırken hayatını verdi. Sonunda evli çiftin “inancını koruduğunu” itiraf etti.

The Walking Dead: The Ones Who Live finali
The Vampire Sezon 2 ile Röportaj

Daha sonra “The Last”, Judith'le yeniden bir araya gelen “Richone”a geçiyor ve Rick'in durumunda RJ, “Cesur bir adam mısın?” diye soruyor. diye sordu oğlan. Evet, diye yanıtladı Rick. “Ama bana baba diyebilirsin.” (Sniffle.) Burada ortak yaratıcı, yönetici yapımcı ve başrol oyuncusu Danai Gurira, TVLine ile bir finalin heyecan verici olayını ve duygusal sonucunu tartışıyor. (Ayrıca TWD derebeyi Scott M. Gimple ile yaptığımız otopsiyi de okuyun.)

TV hattı | Bu … idi Çok fazla Son! Michonne ve Rick çocuklarıyla birlikte olabilsin diye diziyi bitirmek her zaman planlanmış mıydı?
Evet, başka türlüsü çok karanlık olurdu. [Laughs] Destansı bir aşk hikayesi açısından istediğimiz şey bu değildi.

TV hattı | Yani Michonne ya da Rick'in kahraman olarak ölmesi hakkında konuşma yok mu?
Hatırlamadığım bir şey varsa o da çok kısa olduğudur. Birlikte nasıl güçlendiklerini göstermemiz gerektiğini biliyorduk. İçlerinden birinin ölmesi için bunca travmayı ve üzüntüyü yaşamış olmalılar… çok karanlık. bizim Göstermek!

The Walking Dead 9. Sezon Spoiler'ı Angela Kong Röportajı

TV hattı | Michonne ve Rick'in Alexandria'da tüm ekiple yeniden bir araya geldiğini göreceğimizi mi umuyorsunuz?
Bunu ve herkesi nasıl yeniden bağlayabileceğimizi tartıştık. Ama denenecek ve uyum sağlanacak çok şey vardı, denenecek ve ayarlanacak da çok şey vardı. İki bölüme daha ihtiyacı olacak ve zaman verilmesi gerekiyordu [it would have deserved] ekranda.

READ  İsrail Hamas'a savaş başlatırken Gazze'deki yıkım: Canlı güncellemeler

TV hattı | Bu bölümde Michonne ve Rick'in kaç kez ölümü aldattığını sayamıyorum. “Bu tek patlama onların hayatta kalması için çok mu fazla?” Birisi bunu mu söyledi?
Bu ilginç çünkü sonuçta aynı anda olan birçok şeyle, büyük şeylerle uğraşıyorsunuz. Aynı anda iki bölüm çekiyorsunuz, bazen ileri geri gidiyorsunuz. [so] Ona ulaştığınızda [do-or-die] Anladıkları anda her şey bir araya gelir. Ölümü aldatırlar ama bazen böyle olur! [Laughs] Bazen insanlar hayatta kalmalarını beklemeyeceğiniz şeylerden kurtulurlar.

TV hattı | Jadis, Peele ve Thorne gibi karakterleri öldürmek size ve diğer EP'ler Andrew Lincoln ve Scott M.'ye yardımcı olacaktır. Gimple için de zor muydu?
Kesinlikle. Jadis, dizinin son yıllarında hikayemizin önemli bir parçası oldu ve diğer yan dizilere nasıl dallanmayı başardığı konusunda oldukça benzersiz. Ama biz ona zaten bir kurtuluş hikayesi verdik ve o yine diğer tarafa gitti, bu yüzden yolculuğunun bir noktada sona ermesi gerekiyordu. Grimms'i yalnız bırakacağına güvenilemez!

TVLINE | Kaylee Fleming (Judith) ve Anthony Azor (RJ) ile uzun bir aradan sonra yeniden bir araya gelmek sizin için nasıldı?
İnanılmazdı. Karakterim adına gerçekten çok mutluydum çünkü onun tüm korkuları çocuklarının güvenliği etrafında dönüyordu ve şöyle düşünüyordu: “Rick'i bulamayacağım bir yönde çok mu ileri gidiyorum? Bu arada çocuklarım güvende mi?” Yaptığı seçimlerin karşılığını alması, bu anı atlatabilmesi ve bu adamı eve, çocuklarının yanına getirebilmesi… Michonne adına çok mutlu oldum.

TV hattı | RJ Yani Grown'un aynı aktör olduğundan emin olmak için jeneriğini izlemek zorunda kaldım.
O yaptı! Çocukların yaptığı budur ve onları durduramazsınız. Ama ona sahip olduğumuz için çok mutluyduk. O ve Andy'nin bir araya gelme şekli muhteşemdi. Onu hiç Andy'yle bu kadar komik bir şekilde etkileşime girdiğini görmemiştim. Ona hayran kaldım!

READ  Xbox, oyunlarından dördünün en popüler konsollara geleceğini doğruladı
The Walking Dead 9. Sezon Fotoğrafları

TV hattı | Eğer bu Michonne'u son oynayışınız olursa (ve hikayenin devam edeceğini biliyoruz), tatmin olacak mısınız? Rolde beklediğiniz her şeyi yaptınız mı?
Evet, bu karakteri canlandırmak ve onu pek çok açıdan keşfetmek için inanılmaz, inanılmaz bir fırsat yakaladım. Ancak insanların hikayeleri birçok farklı şekilde devam edebilir. Her şeyin incelendiğini söyleyemem Bekar Öyle ama kesinlikle bütün bir yemeği yemiş gibi hissediyorum. Onunla birlikte rol alacağım için çok heyecanlı ve minnettarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir