Titanlar, Bengals hücum koordinatörü Brian Callahan'ı baş antrenör olarak işe almayı planlıyor

NFL Network Insider'ı Ian Rapoport, Bengals'ın Callahan'ın yerine oyun kurucu koçu Dan Pitcher'ın kendi bünyesinde bir adayı olduğunu bildirdi. Ancak atıcının bu hafta Patriots, Raiders ve Saints ile OC röportajları yapması planlandığından Cincy rekabet edecek.

Callahan, 2019-2023 yılları arasında takımın hücum koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra Bengals'tan ayrılırken, Cincinnati'nin kaybı Tennessee'nin kazancı olacak.

Oyun kurucu Joe Burrow, NFL'deki elit oyun kuruculardan biri olmasına yardımcı olduğu için büyük saygı görürken, Callahan, Burrough'un bilek sakatlığı nedeniyle kaybedildiği geçen sezon Jake Browning'in performansına yardımcı olduğu için itibar kazandı. Callahan, 2010 yılında Denver Broncos'ta antrenör asistanı olarak göreve başladı ve Cincinnati'ye gelmeden önce tüm kariyerini Detroit Lions ve Oakland Raiders takımlarında zorlu QB oynayarak geçirdi. Yol boyunca Peyton Manning, Matthew Stafford ve Derek Carr'a da rastladı.

Phil Browns asistanı ve eski Raiders baş antrenörü Callahan, artık Tennessee'nin 6-11 2023 sezonunun sonunda umut vaat eden ikinci turdan seçilen Titans QB Will Lewis'i getirmekten sorumlu olacak.

Titanların hücumu, son iki sezonun her birinde atılan sayı ve yarda açısından 27. veya daha kötü sırada yer aldı. Callahan şüphesiz bu rahatsızlıklara hızlı bir çözüm bulacaktır.

Ancak serinin yeniden inşasına öncülük edecek.

Vrabel birçok kişi tarafından NFL'deki en iyi koçlardan biri olarak görülüyor. Ancak art arda kaybedilen iki sezonun ardından Strunk, Pelissero'nun belirttiği gibi tutarlı başarıya yönelik kolektif yaklaşıma uygun bir baş antrenör istiyordu.

Callahan şimdi Titanları tekrar AFC Güney gücüne dönüştürmek için Carton ve Strung ile birlikte yola çıkacak.

READ  2023-24 NFL 18. Hafta play-off tahminleri ve sıralaması: Packers, Bills, Steelers yerlerini garantiledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir