Shane Gillis'in SNL monologu gösteriden başlıyor

Komedyen Shane Gillis, 2019 yılında ırkçı, homofobik ve kadın düşmanı yorumlar yaptığı gerekçesiyle kadrodan kovulduktan sonra “SNL”nin sunucusu olarak geri döndü.

24 Şubat'taki bölümde Gillis, odadaki fil konusunda çekingen davranmadı ve açılış monologunda kısaca onun kovulduğunu kabul etti.

“Buradayım” dedi. “Çoğunuz kim olduğumu bilmiyorsunuz. Aslında bir süre önce bu programdan kovuldum. Ama lütfen izlemeyin. Kim olduğumu bilmiyorsan Google'da arama yapma. Bu iyi. Endişelenme bile.”

Gillis, SNL kadrosuna katılacağının duyurulmasından bir hafta sonra gösteriden kovuldu. Uzun süredir yönetici yapımcı olan Lorne Michaels adına bir açıklama yayınlandı: “'SNL'nin dizide çeşitli seslere ve bakış açılarına sahip olmasını istiyoruz ve Shane'i komedyen olarak ve 'SNL'deki yeteneğinin gücüne dayanarak işe aldık. ' Etkileyici bir sansür. Son birkaç günde yaptığı önceki yorumlardan haberimiz yoktu. Kullandığı dil incitici, yaralayıcı ve kabul edilemezdi. Bu klipleri daha önce görmediğimiz için üzgünüz ve inceleme sürecimiz bizim sorumluluğumuza uygun değildi. standartlar.

Gillis ayrıca sosyal medyada kovulmasına ilişkin şu yorumu yaptı: “Komedyenlerin kamuoyuna ciddi açıklamalar yapması gülünç geliyor ama işte buradayız. Ben SNL'ye girerken eğlenen bir komedyenim. Taşınamaz. Elbette SNL'de kendimi kanıtlamak için bir şans istiyordum ama bunun çok fazla dikkat dağıtıcı olacağının da farkındayım. Kararlarına saygı duyuyorum. Bu fırsat için içtenlikle minnettarım. Ben her zaman bir televizyon delisiydim [sic] Neyse oğlum.”

Gillis, 2019'da kovulmasından bu yana popüler podcast “Matt and Shane's Secret Podcast”in sunuculuğunu yaptı ve 2023'te yayınlanacak olan Netflix komedi özel filmi “Shane Gillis: Beautiful Dogs”da yer aldı.

READ  Michigan Başkanlık Seçimi Sırasında Ne İzlenmeli?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir