Sean Hannity: Letitia James tehlikeli bir emsal oluşturdu

Fox News sunucusu Sean Hannity, Demokratların varlıkları da dahil olmak üzere “Trump'ı ele geçirme” çabalarını eleştirdi “Hannity

Sean Hannity: Eyalet Başsavcısı Letitia James'in tehlikeli yeni bir emsal oluşturduğu New York'tan daha fazla kafa karışıklığı geldi. New York Başsavcısı, siyasi kampanyasında tek bir organizasyonun (Trump Örgütü), bir adamın (Donald Trump) ve bir ailenin (Trump ailesi) peşine düşme sözünü yerine getirmek için tuhaf bir hukuk davası hazırladı. New York'ta aşırı solcu bir yargıç şimdi tutuklama tehdidinde bulunarak kendi lehine karar verdi Bu Donald Trump benzeri görülmemiş yarım milyar dolarlık bir tahvil bulmasaydı işletmeler ve mülkler.

Belediye Başkanı Johnson, Chicago'nun göçmenlere diğer birinci sınıf şehirlerden 'daha açık ve daha misafirperver' olduğunu söyledi

30 tahvil şirketi bu tür işler yapmaz. Bu doğrudan eski Sovyetler Birliği'nden kalma bir durum. Burada mağdur yok. New York'un dolandırıldığını söylediği bankaların hiçbiri şikayette bulunmadı. Hepsi zamanında faiziyle birlikte para kazandılar. Donald Trump'la tekrar ticaret yapmaya istekliydiler.

Fox News uygulamasını edinmek için burayı tıklayın

Şimdi unutmayın, finansal kurumlar, kendi değerlendirmelerini yapma konusunda kendilerine ait vekalet görevleri vardır. Eğer kendi durum tespitinizi yapmazsanız, bir gayrimenkul projesi için yüz milyonlarca dolar borç almayacak ya da yüz milyonlarca dolar gayrimenkul sigortalatmayacaksınız. Trump Örgütü Her bankaya ve her sigorta şirketine yazılı bir sorumluluk reddi beyanı verildi: “Trump Örgütü derecelendirmelerini kullanmayın.” Deutsche Bank'ın ifadesi bunu doğruladı.

READ  Country şarkıcısı Toby Keith 62 yaşında hayatını kaybetti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir