Çocuk bedenine sıkıştı

Çinli Zhu Shengkai aslında 34 yaşında. Ancak 6 yaşındayken başına isabet eden taşın ardından yaşadığı beyin rahatsızlığından dolayı çocuk bedenine sıkıştı


Çin’in Hubei eyaletindeki Wuhan kentine bağlı bir köyde yaşayan Zhu Shengkai isimli adam aslında 34 yaşında. Çiftçilikle uğraşan Zhu Shengkai’nin başına 6 yaşındayken bir taş isabet etti. Ardından ciddi bir beyin yaralanması yaşayan Zhu Shengkai’nin bedeni büyümedi ve çocuk bedenine sıkıştı.

SORUN HİPOFİZ BEZİ

Taşın isabet etmesinden sonra hipofiz bezinde oluşan ciddi hasar nedeniyle Zhu Shengkai’nin bedensel büyümesi durdu. “Yaşlanamayacağım için eşim ve çocuklarım olmayacak” diyen Zhu Shengkai, yaşadığı en büyük zorluğun sesinin de çocuk sesi olmasından dolayı herkesin onu çocuk zannetmesi olduğunu söylüyor.

YAZAR: Songül Avunç

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olan Songül Avunç, profesyonel habercilik hayatına cinhaber.net ile devam ediyor. 29 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Pandemilerin yan etkileri

İngiliz yayın kuruluşu BBC’deki haberde pandemilerin çok da farkına varılmayan yan etkileri ele alındı. Salgın nedeniyle hayatın durması nedeniyle arka planda binlerce kişi daha ölüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir