67 yaşında kız çocuk annesi oldu

Çin’in Shandong eyaleti Zaozhuang’da 67 yaşında anne olan Tian soyadlı kadın, ülkenin en yaşlı annesi oldu


Çin basınında çıkan haberlere göre, Çin’in Shandong eyaletinin Zaozhuang bölgesinde 67 yaşında anne olan Tian soyadı kadın, ülkenin en yaşlı annesi oldu. Doğum sezaryen ile gerçekleştirilirken, Zaozhuang Doğumevi ve Çocuk Sağlığı Hastanesi’nde 2.56 kilogramlık bir kız çocuğu dünyaya geldi. Anne ise bebeğin iyi besleneceğini ve sağlıklı bir ailede yetişeceğini ifade ederek kamuoyunun endişelerine cevap verdi.

CENNETTEN GELEN HEDİYE

Tinan’ın 68 yaşındaki eşi olan Huang ise, ülke basınına verdiği demeçte bebeğin planlamadıklarını ancak durumdan oldukça mutlu olduklarını söyledi. Planlanmamış bebek için ise çift, kızlarına cennetten gelen hediye anlamını taşıyan Tianci adını verdiler.

 

YAZAR: Caner Yılmaz

Türkiye'nin en saygın medya kuruluşlarında 2001 yılından bu yana çeşitli görevlerde bulunan Caner Yılmaz, ekonomi ve finans başta olmak üzere bir çok konuda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca Kontrol Et

Pandemilerin yan etkileri

İngiliz yayın kuruluşu BBC’deki haberde pandemilerin çok da farkına varılmayan yan etkileri ele alındı. Salgın nedeniyle hayatın durması nedeniyle arka planda binlerce kişi daha ölüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir