Ryan Gosling, 'Barbie'nin Oscar Adaylığı Hakkında Herkesin Ne Düşündüğünü SöylediCNN

Ryan Gosling ona teşekkür etti Oscar adaylığıAma rol arkadaşı Margot Robbie ve diğerleri bu ihmali sorgulayanlar korosuna katıldılar. Yönetmen Greta Gerwig kendi bireysel kategorilerinden.

Gosling, geçen yılki “Barbie” filmindeki Mattel'in Ken bebeğini canlandırmasıyla Salı günü yardımcı erkek oyuncu kategorisinde aday gösterildi. Büyük bir gişe rekorları kıran filmRobbie'nin adını taşıyan Barbie'siyle birlikte oynadı.

Onun adaylığı filmin aldığı sekiz adaylıktan biri sayılır, ancak kızgınlık Hit film yönetmeni Gerwig ve Robbie, sırasıyla yönetmen ve başrol oyuncu kategorilerinde bireysel adaylık alamadı; bu, adayların açıklanmasından bu yana devam eden bir hareket. (“Barbie”nin yapımcılığını CNN gibi Warner Bros. Discovery'nin sahibi olan Warner Bros. Pictures üstleniyor.)

Mike Blake/Reuters

Ryan Gosling Haziran ayında Los Angeles'ta.

Gerwig ve Robbie ayrı ayrı tanınmasa da bu hafta her biri Oscar aldı. Gerwig tanındı Uyarlanmış senaryo türü Robbie, “Barbie”nin ortak yazarı (ve kocası) Noah Baumbach'la birlikte, diğer üç en iyi film adaylığının yanı sıra yapımcı olarak da aday gösterildi.

Gosling yaptığı açıklamada rol arkadaşını da onurlandırdı Amerika FerreraFilmdeki performansıyla sürpriz bir yardımcı kadın oyuncu ödülü aldı.

İşte Gosling'in CNN'e yaptığı açıklamanın tamamı:

Pek çok harika film izlediğim bir yılda, bu kadar dikkat çekici sanatçılara sahip meslektaşlarım tarafından aday gösterilmekten büyük onur duyuyorum. Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama plastik bir oyuncak bebek olan Ken'i canlandırmaktan inanılmaz derecede onur ve gurur duyuyorum.

Ancak Barbie olmadan Ken olmazdı ve tarih yazan, dünyaca ünlü bu filmin en büyük sorumluları olan Greta Gerwig ve Margot Robbie olmadan Barbie filmi olmazdı.

Hiç kimse filmde yetenek, beceri ve deha olmadan tanınmaz.

Kendi kategorilerinde aday gösterilmedikleri için hayal kırıklığına uğradığımı söylemek yetersiz kalır.

Ruhsuz, dar giyimli ve çok şükür kasıksız kuklalar dışında, her şeye rağmen bizi güldürdüler, kalbimizi kırdılar, kültürü öne çıkardılar ve tarih yazdılar. Çalışmaları diğer yüksek vasıflı adaylarla birlikte tanınmalıdır.

Bunu söyledikten sonra, America Ferrera ve yeteneklerinin bu kadar muhteşem bir film haline gelmesine katkıda bulunan diğer inanılmaz sanatçılar adına çok mutluyum.

-Ryan Gosling, “Barbie

READ  Enfeksiyonların artmasıyla birlikte sağlık uzmanları Mersal hastalığı olan Amerikalıları aşı olmaya çağırıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir