Ravens, Justin Madupuk'u 4 yıl daha uzattı

Ravens, Cuma günü savunma tarafı Justin Madubuk'un sözleşmesinin dört yıllık uzatıldığını duyurdu.

Birçok rapora göre, anlaşmanın 75,5 milyon doları toplam garanti ve 53,5 milyon doları imza aşamasında olmak üzere 98 milyon dolar değerinde olduğu söyleniyor. Eğer doğruysa, Aaron Donald'ın (31.667 milyon dolar) ardından yıllık ortalamada (24.5 milyon dolar) en yüksek ücretli savunma oyuncusu ikinci sırada yer alıyor, ancak Chris Jones daha fazla kazanacak.

Genel menajer Eric DeCosta yaptığı açıklamada, “Justin Madubuike ile dört yıl daha sözleşme uzattığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. “Justin, tüm NFL'deki en iyi defansif mücadelelerden biri ve savunmamızın temel taşıdır. Justin ve ailesi adına mutluyuz, hayran kitlemiz için de aynı derecede mutluyuz. Bu, yeni lig yılına başlamanın harika bir yolu.

Kuzgunlar, franchise etiketini beşinci turdaki Madhubuike'de kullandı PFT'nin En İyi 100 Serbest Temsilcisi.

26 yaşındaki Madubuike, 2023'te bir kariyer yılı geçirdi; 17 maçın hepsine başladı ve müdahalelerde (56), çuvallarda (13), mağlubiyetle mücadelelerde (12), oyun kurucu vuruşlarında (33) ve zorunlu top çalmalarda (2) kişisel rekorlar kırdı. İlk Pro Bowl'unu kazandı ve All-Pro'nun ikinci takımıydı.

Onun 13 çuvalı, geçen sezon Ravens'e ve tüm NFL savunma mücadelelerine liderlik ederken, en az yarım çuvalla üst üste 11 maç NFL tek sezon rekorunu eşitledi.

Madupuik, Baltimore'a 2020 Draftı'nda Texas A&M arasından üçüncü tur seçimiyle geldi.

READ  Tüketici Uyarısı: Orijinal Eclipse Gözlüklerinin Sahtelerinden Nasıl Anlaşılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir