Powerball ikramiye balonları, galibiyet olmaması nedeniyle 16 Mart'ta 645 milyon dolara yükseldi

Powerball İkramiyesi Cumartesi günkü çekilişte hiçbir bilet kazanan sayılarla eşleşmedi ve tahminen 645 milyon dolar toplandı.

Cumartesi Gecesi Kazanan Numaralar: 12, 23, 44, 57, 61 ve Red Powerball 5. Power Play 2X.

Cumartesi gecesi tahmin edilen 600 milyon doları kimse kazanmasa da, Michigan, New Jersey ve Güney Carolina'dan birer oyuncu olmak üzere üç oyuncu beş beyaz topun hepsini eşleştirdi ve 1 milyon dolar kazandı.

Kazanan numaralarla eşleşen bilet olmamasının ardından Powerball ikramiyesi 559 milyon dolara yükseldi

Powerball ikramiyesi cumartesi gecesi 645 milyon dolara yükseldi çünkü çekiliş sırasında kazanan numaralarla eşleşen bilet yoktu. (Joe Radle/Getty Images/Getty Images)

Büyük ödül şu anda 645 milyon dolar değerinde ve tek seferlik Ödeme seçeneği 307,3 milyon dolar. Kazananlar genellikle nakit ödülünü, yıllık 29 taksitle tek seferlik ödeme olarak ödenen yıllık ödeme seçeneği yerine tercih ediyor.

Bir sonraki çekiliş Pazartesi gecesi yapılacaktır. Çekilişler her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günü yapılacaktır.

Büyük ikramiye en son 1 Ocak'ta Michigan'da bir oyuncunun kazanmasıyla kazanılmıştı. 842,4 milyon dolarlık büyük ödül. Bu şimdiye kadar kazanılan en fazla onuncu Powerball ödülü.

Powerball büyümeye devam ediyor ve büyük ikramiye şu anda tahmini 532 milyon dolar seviyesinde

Güç topu biletleri

Cumartesi Gecesi Kazanan Numaralar: 12, 23, 44, 57, 61 ve Red Powerball 5. Power Play 2X. (Jay L. Clendon / Los Angeles Times, Getty Images / Getty Images aracılığıyla)

Buraya tıklayarak Fox Business'ı edinin

Powerball ikramiyesini kazanma ihtimali 292,2 milyonda birdir.

Powerball 45 eyalette, Washington, DC, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları'nda oynanmaktadır. Oyun, bilet satışlarından elde edilen gelirin yarısından fazlasının, biletlerin satıldığı bölgede kalacağını söylüyor.

READ  Lamar Jackson, Ravens'in AFC Kuzey'i kazanmasıyla mükemmel bir reyting yayınladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir