Pazar günü kar – NBC Boston

Boston Kar Kuraklık çoğu New Englandlının kafasını karıştırdı. Bu da Pazar günü sona erebilir.

A Güçlü fırtına Güney Kaliforniya'yı vuracak Ve Amerika Birleşik Devletleri'nin batısı önümüzdeki günlerde ülke genelinde 2.800 mil yol kat edecek ve sonunda New England'a ulaşacak ve soğuk hava gelecek.

İlk bakışta Pazar günkü kar, Massachusetts'in merkezine ve Route 2'ye daha fazla kar getiriyor. Leominster, Rutland ve Gardner beş ila sekiz inç arası sabit ila şiddetli kar görecek.

Kıyı sıcaklıkları donma noktasının üzerinde kalırken, doğu Massachusetts ve kıyı boyunca kar azalarak yağmura dönüşecek.

Kütle, Pike'tan güney kıyısı boyunca bir inç'e doğru bir inçten üç inç'e düşüyor. Ada bölgeleri ve Cape karşısındaki alanlar da bir inç'e kadar karla birlikte ölçeğin alt ucunda yer alıyor. Foxborough, Sturbridge ve I-495'te 3 ila 5 inç kar yağacak.

Ocak.  6 Haziran 2024 Cumartesi günü fırtına sırasında Büyük Boston bölgesine ne kadar kar yağabileceğini gösteren bir harita.  Çarşamba günkü tahmine göre şehir 1-3 inç arasında bir alana sahip olurken, Massachusetts'in iç kesimleri 8 inç'e kadar çıkabilir.
Ocak. 6 Haziran 2024 Cumartesi günü fırtına sırasında Büyük Boston bölgesine ne kadar kar yağabileceğini gösteren bir harita. Çarşamba günkü tahmine göre şehir 1 ila 3 inç arasında bir alana sahip olurken, Massachusetts'in iç kesimleri 8 inç'e kadar çıkabilir.

Bu tahmin son çağrı değildir ve kesin olarak belirlenmemiştir, ancak plan yapabilmeniz ve daha iyi kararlar alabilmeniz için size mümkün olan en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz.

NBC10 Boston uygulamasındaki etkileşimli radarla fırtınayı canlı olarak takip edin.

Kışın kar, çamur ve tuz ayakkabılarınızı zorlayabilir. Neyse ki Coblrshop kurucu ortağı Leslie Bateman'ın vuruşlarınızı iyi durumda tutmanız için bazı ipuçları var.

Boston'a son büyük kar ne zaman yağdı?

Boston'da bir günde üç inç kar görülmesinin üzerinden neredeyse iki yıl (677 gün) geçti.

25 Şubat 2022'de şehre 8,5 inç kar yağdı. Geçen yıl farklı bir hikayeydi; 2023, şehrin en düşük kar yağışının olduğu dördüncü yıl oldu.

READ  Çip üreticileri parladıkça teknoloji riskleri artırıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir