NCAA Turnuvası 2024 sıralaması: Kanıtlanmış simülasyon, şaşırtıcı üzüntüleri, Mart Çılgınlığı seçimlerini ve uyuyanları tahmin ediyor

2024 NCAA Turnuvası'nın takvimi belirlendi ve Big Dance'teki birçok takım, Perşembe günü ilk tur maçları başladığında üzülecek. Dört 2024 Mart Çılgınlığı kategorisinin (UConn, Kuzey Carolina, Houston ve Purdue) her birindeki dört 1 numaralı tohum Pazar günü ödüllendirildi. Arizona 2. sırada yer alıyor ve Pac-12 Konferansı'nın 25 yıllık ulusal şampiyonluk kuraklığını sona erdirmeye çalışacak. Duke, baş antrenör John Schaer yönetimindeki ikinci yılında 2024 NCAA sıralamasında Güney Bölgesi'nde 1 numara oldu. 4 derece verildi.

Hangi 2024 Mart Çılgınlığı Uyuyanları 2024 NCAA Turnuvası Cinderella Koşusuna Katılmalı? 2024 NCAA basketbol turnuvasının ilk turunda hangi üst düzey takımlar üzülmeli? Sınav perşembe günü saat 12:15'te yapılacağı için sıra son dakika grup danışmanlığına geldi. 2024 NCAA Turnuvası tahminlerinizi yapmadan önce, SportsLine'da kanıtlanmış bir bilgisayar modelinden Mart Çılgınlığı grubu seçimlerine göz atın.

Her oyunu 10.000 kez simüle eden model, 2016'daki lansmanından bu yana çift haneli tohumlarla 20 ilk tur yenilgisi üretti ve geçen yıl UConn tarafından 4 seri olarak gerçekleştirilen dramatik Final Four'da gerçekleşti. İlk turda şaşırtıcı bir şekilde 22-10'luk skor elde edildi; buna Ortabatı ve Batı Bölgelerindeki şok edici 12-4'lük skor da dahil.

Geçen yıl, SportsLine'ın bilgisayar simülasyonu hayır. 4 Virginia vs. No. 13 Furman ve no. 7 Teksas A&M, 1 numaradan fazla Penn State'in büyük galibiyetleri de dahil olmak üzere 10 büyük kayıp. Bu model, son beş yarışmanın üçünde tüm CBS Sports oyuncularının %92'sini kazandı.

Artık SportsLine'ın gelişmiş bilgisayar modeli, 2024 NCAA Turnuvası'nın tamamını 10.000 kez simüle ederek doğru bir 2024 NCAA Turnuvası sıralaması oluşturacak ve hangi takımların en çok üzüleceğini belirleyecek. Seçmeyi düşünmeyin bile Ne söylerse söylesin.

2024 Mart Çılgınlığı Grubu Üzüntü Sınavları

Modelin Midwest bölgesinde tespit ettiği bir sürpriz: Perşembe günü saat 16:00'da 11 numara Oregon, 6 numara Güney Carolina'yı yendi. Ducks, UCLA, Arizona ve Colorado'yu yenerek Pac-12 Turnuvası şampiyonu oldu. Oregon'un bu sezon maç başına çift haneli puan ortalamasına sahip beş oyuncusu var ve bu da Ducks'a 2024'teki NCAA Turnuvasında güçlü bir koşu yapmak için ihtiyaç duydukları derinliği sağlıyor.

READ  Trump'ın Manhattan ceza davası: Jüri seçimi hakkında bilinmesi gerekenler

Center N'Faly Dante, 16,2 sayı ve 8,8 ribaund ortalamalarıyla boyalı alanda dominant bir isim. Dante son beş müsabakasının üçünde double-double yaptı. Guard Jermaine Couisnard maç başına ortalama 15,4 sayı atıyor ve Ducks'a birçok saldırı silahı sağlıyor. Bu arada Gamecocks, sezon boyunca SEC takımlarını şaşkına çevirdi ancak son dokuz maçın dördünü kaybettiler ve SEC Turnuvasında Auburn'a yenildiler.

Modelin belirlediği bir başka Ortabatı bölgesel sürprizi: hayır. 5 Gonzaga, ikinci turda 4 numara Kansas'ı mağlup etti. Gonzaga, üniversite basketbolunun en verimli hücumlarından birine sahip. Mark Few'in takımı bu sezon gollerin %51,6'sını atarak ülke genelinde ikinci sırada yer alıyor.

Jags maç başına 84,9 puanla ülke genelinde yedinci sırada yer alıyor. Forvet Graham Icke, Gonzaga adına her şeyi yapıyor; 16.5 sayı ve 7.2 ribaund ortalamaları yakalarken, şutlarının %60.5'ini de atıyor. Bu arada Kansas, dizindeki sakatlık nedeniyle 2024 NCAA Turnuvasını kaçıracak olan Kevin McCuller Jr.'dan yoksun kalacak. 2024 Mart Çılgınlığı'ndaki diğer hangi eşleşmelerin hedefleneceğine buradan göz atın.

2024 NCAA Turnuvası braket tahminleri nasıl yapılır?

Rekabeti tanımlayan her yarışmayı kim kazanıyor? 2024 NCAA Turnuvası grubunda hangi takımlar sürpriz koşular yapacak? Modelin parantez bozan üzüntüleri arama konusundaki geçmişiyle, buna bayılacaksınız Herhangi bir 2024 NCAA sıralama seçimine kilitlenmeden önce bu yıl hangi sersemleticilerin gerekli olduğunu görün.

Peki 2024 NCAA Turnuvası için en iyi grup hangisi? Hangi NCAA Turnuvası Cinderella Takımları Kolej Basketbolunu Şok Edecek? Hangi 12-tohumların Sweet 16'ya ulaşacağını, hangi bölgenin 10-tohum, 11-tohum ve 13-tohumların ilk turda üzüntüler yaratacağını ve hangi 9-tohumların Elit Sekiz'de olduğunu öğrenmek için SportsLine'ı ziyaret edin. Grup oyuncularının %92'si son beş maçın üçünü kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir