NCAA Mart Çılgınlığı Erkekler Grubu Önizlemesi 2024: CBS'de Gösteri Nasıl İzlenir, Canlı Yayın, Çevrimiçi İzle, Kanal

Memnun

Ülke çapındaki kolej basketbolu hayranları bekliyor, ancak 2024 NCAA Turnuvası grubunun nasıl bir araya geleceğine dair bir fikri Cumartesi günü CBS'de NCAA Mart Çılgınlığı erkekler grubu ön izleme şovunda bulabilirsiniz. Seçim Pazar gününe dört hafta kala, NCAA Division I erkek basketbol takımı, Houston'ın CBS'de saat 13:00 ET'ye ev sahipliği yapmasından önce, 12:30 ET'de yayınlanacak 30 dakikalık bir programda mevcut en iyi 16 seribaşını açıklayacak.

Komite Başkanı Charles McClelland'ın yanı sıra Adam Zucker, Clark Kellogg, Jay Wright ve Seth Davis'ten oluşan yayın ekibi de açıklama için stüdyoda olacak. Gösteri, Cumartesi günkü aksiyona doğru ilerlerken her bölgedeki en iyi dört tohumu listeleyecek. Grup ilk olarak 2017'de grubun en iyi 16 takımının ön izlemesini yapmaya başladı ve grubun nasıl bir araya geldiğinin önizlemesini yapmak yıllık bir gelenek haline geldi.

68 takımdan oluşan sahanın tamamı 17 Mart Pazar günü CBS'de duyurulmadan önce takımların yükselişi veya düşüşü için bolca zaman var. Ancak Cumartesi günkü ön izleme, seçim komitesinin belirli takımları nasıl gördüğüne dair bazı ipuçları verecek. En ilginç açıklamalardan biri de grubun dördüncü 1 numaralı seribaşı olarak kimi dahil ettiği. UConn, Purdue ve Houston'ın 1 numaralı seribaşı olmak için kolay durumları var, ancak grubun dördüncü ve son 1 numaralı seri başı için oynayan derin bir grubu var. 1 tohum.

Gösteriye katılan CBS Spor braketolojisi uzmanı Jerry Baum, Arizona'nın dördüncü 1 numaralı seri başı olacağını öngörüyor. Grup ön izlemesi saat 13:00'te CBS Sports Network'e geçtiğinde, Baum, grubun geri kalanına ilişkin derinlemesine bir tartışma için genişletilmiş yayının bir parçası olacak.

NCAA Mart Çılgınlığı Erkekler Grubu Önizlemesi Nasıl İzlenir?


Tarih: 17 Şubat Cumartesi | Zaman: 12:30 ET
televizyon: CBS | Yayın açık Gösteri Zamanı ile Paramount+ (bedavaya deneyin)

Genişletilmiş TV kapsamı: CBS Spor Ağı13:00 ET

READ  Bu hafta sonu bir kış fırtınası Doğu Yakası'na şiddetli kar getirecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir