Mike McCarthy Cowboys'un başantrenörü olarak hayatta kaldı

Mike McCarthy'nin Dallas Cowboys'la geçirdiği son üç normal sezonun tamamı 12-5'lik bir rekorla sona erdi. İlginç. Cowboys'un son üç sezon sonrası gezisi, konferans şampiyonası maçı öncesindeki çıkışla aynı şekilde sona erdi. Etkilemedi.

Ancak McCarthy'nin 2024 sezonu için şansı olacak ESPN'den Adam Schefter.

Cowboys'un joker turda Green Bay Packers'a karşı 48-32'lik şok edici mağlubiyeti, McCarthy'nin Dallas'taki baş antrenörlük görevine mal olmadı, çünkü McCarthy'nin beşinci sezonda da görevine devam edeceği bildiriliyor. McCarthy, Cowboys başantrenörü olarak 42-25 önde.

Cowboys 12 maç kazandı ve NFC East ve NFC'de 2. oldu, ancak bu başarılar başka bir ilk tur play-off çıkışına yol açtı ve bu da birçok Cowboys taraftarının gözünde yeterince iyi değildi. Ama sonuçta önemli olan tek çift göz, Kovboyları McCarthy ile birlikte çalışan takım sahibi Jerry Jones'a ait.

Bu gömülü içerik bölgenizde kullanılamıyor.

Jones'un sabırsız bir takım sahibi olduğu biliniyor ancak yıllardır bunu başaramadı. Jason Garrett'a çoğu Cowboys hayranından daha fazla bağlı kaldı. Aynısını McCarthy'ye de yapıyor. Garrett 2019 sezonunun ardından kovulmadan önce, Jones'un kovduğu son antrenör 2010 sezonunda Wade Phillips'ti.

Jones, Packers'a karşı aldığı yenilgiden sonra sabır gösteriyor. Dallas favori olarak geldi ve ikinci çeyreği 27-0 geride bıraktı. Bu, Jones'un “benimki” dediği şok edici bir kayıptı. [biggest] Sürpriz çünkü ben de oyuna dahil oldum.” Maçtan sonra McCarthy'nin geleceğini düşünmüyordu ama yenilgiyi gören ve sonrasında ne olacağını düşünmeyen tek kişi oydu.

Kovboylar ne zaman play-off maçlarını kaybetse taraftarları koçun kovulmasını istiyor. Bu kayıp farklı hissedildi. Dallas hazır değildi. Kovboylar kendi sahasında tamamen düzdü ve normal sezonda 8-0 öndeydi. Tüm play-off mağlubiyetleri hayal kırıklığı yaratıyor ama bu büyük bir başarısızlıktı.

READ  FTC, Intuit'e TurboTax'in "Ücretsiz" Olduğunu Söylemeyi Durdurun

Kovboylar, 1995 sezonundan bu yana play-off'ların lig turunu geçemedi. Hala Jones McCarthy'ye bağlı kalıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir