Klay Thompson, Andrew Wiggins Oyuncular Ticaret Pazarını Ölçecek – NBC Sports Bay Area ve California

NBA'de takasın son tarihine sadece birkaç gün kaldı ve Warriors'ın bazı hamleler yapması bekleniyor.

Batı Konferansı'nda 19-24'lük bir rekorla 12. sırada yer alan Golden State'in değişime ihtiyacı olduğu açık ancak bu değişimin nasıl olacağı belirsiz. Ancak The Athletic'ten Shams Sarania, Pazartesi sabahı Warriors'ın son takas tarihinin yaklaşmasına ışık tuttu.

Fantuel'in “Run It Back” programında Sarania, “Warriors sopanın diğer ucunda. Sekiz maçın altısını kaybettiler” dedi. “Bunu konuştuk. Steph Curry dışında herkes masada. Yani gerçekçi olarak düşündüğünüzde, Jonathan Kuminga, Brandin Pojimski öne çıkan iki adam. [and] Uzun süre saklamak istiyorlar. Görüyorlar [them] Çekirdeklerinin bir parçası olarak ileriye doğru hareket eder.

“Andrew Wiggins ve Chris Paul'u arayacaklar ve belki de Klay Thompson gibi bir adamla ilgileniyorlar? Bence bunlar Warriors için çok açık konuşmalar. Açık fikirli olmaları gerekiyor. 5 maç .500'ün altında olan bir takım ve bu da 12. sırada. Var. Bakalım önümüzdeki 10 gün içinde herhangi bir hamle olacak mı?”

Wiggins ve Ball son haftalarda çeşitli takas dedikodularıyla anılırken, Thompson'ın eklenmesi bazıları için sürpriz olabilir.

Thompson, NBA kariyerinin tamamını Warriors'ta oynadı ve 2011 NBA Draft'ında 11. sıradan draft edilen organizasyondan emekli olmak konusunda açık davrandı.

Splash Pro, sezona istikrarsız bir başlangıç ​​yapmakta zorlandı ancak son oyunlarda eski haline kısa bir bakışla karşılık verdi. 33 yaşındaki oyuncu, 42 maçta 17,6 sayı, %42,1 şut ve %38,5 üçlük isabeti, 3,4 ribaund ve 2,4 asist ortalamalarıyla oynadı.

Bu arada Wiggins'in ilk mücadeleleri tamamen ortadan kalkmadı. Wiggins, 39 maçta 4,2 ribaund ve 1,6 asistle %43,4 saha içi şut oranı ve %31 uzaktan şut oranıyla 12,3 sayı ile neredeyse kariyerinin en düşük ortalamasını yakaladı.

READ  Cubs Cody Bellinger'la yeniden sözleşme imzalayacak

Warriors antrenörü Steve Kerr bir çözüm bulmak için farklı kadrolar denediğinde, yaşadığı zorluklar ona sezonun bir noktasında başlangıç ​​kadrosundaki yerini kaybettirdi.

Warriors takım olarak harika basketbol oynarken, yakın ve gerçekçi mücadelelerde yanlış tarafta yer aldılar ve çok fazla öne geçtiler.

Şimdilik bunların hepsi sadece spekülasyon, ancak Warriors'ın NBA play-off tablosuna yeniden girmeyi umuyorlarsa büyük değişiklikler yapması gerekecek. Ve saat çalıyor.

Dubs Talk Podcast'i indirin ve takip edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir