Joe Coy, Taylor Swift'in tepkisinden sonra Altın Küre'deki ünlüleri 'Marshmallow'la eleştirdi

Popüler haberler

Joe Coy, son stand-up şovunda Altın Küre'deki A listesindeki izleyici kitlesini “yumuşak” olarak nitelendirdi.Michael Buckner/Altın Küre 2024, Getty Images aracılığıyla

Joe Coy, ödül töreninin sunucusu olarak yaptığı felaket açılış monologundan bu yana ilk kez stand-up görünümüyle Altın Küre'nin A listesindeki izleyicilerini büyüledi.

“Paskalya Pazarı” yıldızı Cuma günü St. Louis, MO'da sahnede “Bir sürü şekerleme dostum,” dedi. Çeşitliliğe.

“Lezzetliler ama Tanrım, yumuşaklar. Ben başka bir zamandan geliyorum. Meydana gelen değişiklikleri görüyorum. Anlıyorum ama Tanrım, kral bize gülecek mi?”

Aylar süren “Joy Goi Dünya Turu”nun başladığı sette izleyicilere şaka yollu bir şekilde şunları söyledi: “Hiçbir anneniz bunu görmediniz ve çok mutluyum.”

“Bu ülkede yaşamak güzel. Söylemek istediğimizi söylemek zorundayız. Bunun için özür dilemeyin. Fikrini söyleyebilirsin. “

Komedyen “Marshmallow” cuma gecesi St. Louis, Mo'da ünlüleri eğlendiriyor.
Stephen J. Cohen/Getty Images

Komedyen, 7 Ocak'taki açılış monologunda Taylor Swift'e, NFL'nin erkek arkadaşı Travis Kelce'yi desteklerken şarkıcıyı öne çıkarmaya devam etme kararı nedeniyle saldırdığını söyledi.

O zamanlar “Altın Küre ile NFL arasındaki büyük fark? Altın Küre'de Taylor Swift'in daha az kamera çekimi var” diye şaka yapmıştı.

52 yaşındaki Coy, şakasının nasıl “beceriksiz” olduğunu hemen fark etti ve ünlülerle dolu kalabalığa utangaç bir şekilde “Bunun için özür dilerim” dedi.

Coy, geçen hafta sonu Globes'taki cansız açılış monologunun ardından büyük bir tepkiyle karşılaştı. Getty Images aracılığıyla Rich Polk/Altın Küre 2024

Ancak “Blank Space” şarkıcısının buzunu dürtmesi sosyal medyanın dikkatini çekti.

Piers Morgan, “Taylor Swift'in öldürücü bakışı gerçekten öldürebilseydi Joe Coy şimdiye ölmüş olurdu” diye tweet attı.


Ve istediğin altıncı sayfa…


Bir saniye “Taylor NAWT'nin komik olduğunu düşündü, gülüyorum” yazarken bir diğeri “Taylor çok mutsuz.” dedi.

“Paskalya Pazarı” yıldızı, “Blank” şarkıcısı için Taylor Swift'ten “ölüm bakışı” aldı.
CBS

Coe'nun monologuyla ilgili yeni yorumları, o vahim geceden bu yana yaptığı en sert yorumlar arasında yer alıyor.

READ  Devasa dalgalar ve yaşamı tehdit eden plaj koşulları, Kaliforniya kıyılarını art arda üçüncü günde de vurdu

Gösteriden sonra Coy, Swift şakasının “tuhaf” ve “biraz düz” olduğunu itiraf etti ve niyetinin Grammy ödüllü sanatçıya saldırmak olmadığını açıkladı.

Coy, “GMA3” ile ilgili bir röportajda, “Kesilmiş kesitler kullanarak NFL'yle ve Globes'un bunu yapmak zorunda olmamasıyla dalga geçmeye çalıştım” dedi.

Coy, Swift'in Globes'ta NFL'den “daha az kamera çekimi” olduğu konusunda şaka yaptı.
CBS

“Yani bu NFL'ye bir darbeydi. Ama sonuç bu şekilde olmadı.

Coy LA Times'a söyledi “Kötü niyet yok,” diye yazdı Swift şakasına.

“Taylor'ı desteklemek beni üzüyor, destekliyorum, işini seviyorum. Bilet alan yeğenlerim var. Bu şakada kötü bir niyet yoktu.

Komedyen şakanın “biraz düz” kaldığını itiraf etti. CBS/Altın Küre

Coy aksilikler yaşamaya başladığından beri diğer komedyenler Coy'un imdadına yetişti.

“The View”un ortak sunucusu Sarah Hines izleyicilere “mizah duygusu edinmelerini” söyledi. Whoopi Goldberg de Coy'u destekledi ve konserlere ev sahipliği yapmanın “iğrenç” olduğunu söyledi.

“Odayı bilmiyorsanız, daha önce bu odalara hiç girmediyseniz ve dışarı itildiyseniz bu bir tesadüftür” diye ekledi. “[But Jo is] Konu stand-up'lara gelince bu kadar iyi.


https://pagesix.com/2024/01/13/celebrity-news/jo-koy-slams-marshmallow-celebs-at-golden-globes-after-taylor-swift-backlash/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_buttons =site%20düğmeleri

Paylaşılacak URL'yi kopyalayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir