Jack Kohlke kimdir? Oakland guardı Kentucky'ye karşı ilk yarıda 7 üçlük attı

Mart Çılgınlığı Daha önce kimliği bilinmeyen bireyleri, kısa süreliğine de olsa ülke çapında takipçisi olan yeni bir kült kahramana dönüştürebilecek güzel bir güce sahiptir.

İlk tam günde 2024 NCAA TurnuvasıJack Kolke, Mart ayının gururlu ikonları serisinin sonuncusu olabilir.

Gerekli Okuma: Oakland Basketbol – Kentucky Canlı Skor, Güncellemeler, Mart Çılgınlığı 2024 Maçı Öne Çıkanlar

Takımının 2011'den bu yana ilk kez NCAA Turnuvasına katılmasıyla Oakland mezunu, herkesin gerçekçi olarak bekleyebileceği kadar iyi oynadı.

1.80'lik guard Kohlke, takımını 80-76'lık üzücü bir galibiyete taşıdı. HAYIR. 3 tohum Kentucky Perşembe gecesi Pittsburgh'daki PPG Paints Arena'da attığı 20 üçlükten 10'unu atarken 32 sayı kaydetti. Kentucky'ye karşı NCAA Turnuvası maçında yalnızca ilk yarıda yedi üçlük attı ve bu başarıya ulaşması sadece 20 dakikasını aldı.

Oakland antrenörü Greg Combe devre arası röportajı sırasında CBS'den Evan Washburn'e “Kazanacaksak yedi vuruş daha yapsa iyi olur” dedi.

Kohlke yakın turnuva tarihinin en etkileyici açılışlarından birini yaparken, Kentucky üniversite basketbolunun en çok konuşulan programlarından biri ve turnuvanın 7,5 puanlık favorisiydi; turnuvanın çoğundan çok öndeydi. Ülke bekleniyor.

İşte Gohlke hakkında bilmeniz gereken her şey:

Jack Kohlke kimdir?

Kohlke, Oakland'daki ilk sezonunu yaşıyor ancak üniversitedeki altıncı sezonunu yaşıyor. 2018-23 yılları arasındaki önceki beş sezonu Hillsdale, Michigan'daki özel bir Hıristiyan okulu olan Hillsdale College'da Division II seviyesinde yarışarak geçirdi.

2018-19'da kırmızı gömlek giydikten sonra Golke, Chargers'a daha önemli katkıda bulunanlardan biri oldu. 2021-22'de Hillsdale'in ilk NCAA Division II Elite Eight görünümüne çıkmasına yardımcı oldu. 2022-23 sezonunda son sınıftayken, maç başına 14,2 sayı ve maç başına 4,2 ribaund ve 2,2 asist ortalamalarıyla tüm konferansların en iyi birinci takımı seçildi. Üç sayı mesafesinden %40 şut atarak 245 atışının 98'ini yayın gerisinden yaptı.

READ  Kanatlar, karides ve içki: Super Bowl partileri bu yıl bütçeye duyarlı

2023-24 sezonu için Oakland'a transfer oldu ve önemli bir etki yaratarak Golden Grizzlies'ın Horizon League normal sezonuna ve turnuva şampiyonluğuna yükselmesine yardımcı oldu.

Gerekli Okuma: Görev süresinin 40. yılını dolduran Oakland basketbol oyuncusu Greg Combe '10'a 12'lik bir başarı daha umuyor.

Jack Kohlke rakamları

Oakland'daki ilk sezonunda Kohlke, 2024 NCAA Turnuvası'na maç başına 12,2 sayı ve 4,1 ribaund ortalamaları ile girerken, takımının 34 maçının 15'ine başladı.

Özellikle Perşembe günkü galibiyetin ardından bu sezon %37,8 üçlük oranı yakaladı. Gohlke'nin sahip olduğu Bu sezon 347 üçlük denedik, herhangi bir Division I oyuncusu arasında en çok ikinci olan oyuncu. Bu sezon 355 şut denemesi yaptı, yani şutlarının %97,7'si yayın gerisinden geldi.

Jack Kohlke işe alım sıralaması

Golke'nin liseden mezun olmuş 247 spor dalında işe alım profili yoktu. Ekim 2017'de Hillsdale'e transfer oldu.

Jack Kolke Lisesi

Kohlke, memleketi Wisconsin'deki Pewaukee Lisesi'ne gitti. Kohlke Pewaukee'nin göze çarpan atleti değil. NFL süperstarları JJ Watt ve DJ Watt da burada doğup büyüdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir