Ezra Miller'ın 'Yenilmez' rolü tartışmaların ardından yeniden şekillendi

Ezra Miller'ın Prime Video'daki rolü Yenilmez Görünüşe göre yayınlanmamış oyuncu kadrosu tartışmalarının ardından oyuncu kadrosu yeniden yapıldı Flaş.

Animasyon serisinin birinci sezonunda, onlar/onlar zamirlerini kullanan Miller, mühendisliğin insanın zayıflıklarını çözebileceğine inanan, taşrada üniversite eğitimi almış bir dahi olan Bölge Savcısı Sinclair'i seslendiriyor. Görünmez Takım'a yenildikten sonra ikinci sezonun bu haftaki bölümü olan “Hiçbir Yere Gitmiyorum” ile geri dönüyor.

Ancak bu sefer çılgın bilim adamını Miller değil Eric Bouza seslendiriyor. Aktörün 350'den fazla seslendirme kredisi var X-Men '97, Grafopolis, Genç Mutant Ninca Kablumbağalar Ve Rick ve Morty.

Hollywood Muhabiri Yorum almak için Miller'ın temsilcisine ve Prime Video'ya ulaşıldı.

Steven Yeun, Sandra Oh, Josie Betts, Seth Rogen, JK Simmons, Walton Goggins, Mark Hamill, Gillian Jacobs, Andrew Rannells, Mahershala Ali, Zachary Quinto, Jason Manzougas, Kevin Michael Richardson, Gray Griffin ve Gary Peyton Yenilmez aktörler.

Miller'ı çevreleyen tartışma, Nisan 2020'de, Reykjavik, İzlanda'daki bir barın önünde bir kadın hayranını boğduklarını gösteren bir videonun ortaya çıkmasıyla başladı. Sonraki iki yıl boyunca, aktöre karşı koruma emirleri ve çok sayıda tutuklamayı içeren bir dizi olay yaşandı.

Ağustos 2022'de, Güzel hayvanlar Oyuncu, davranışlarından dolayı özür dileyen bir bildiri yayınladı ve “karmaşık zihinsel sağlık sorunları” yaşadıklarını ve tedavi gördüklerini kaydetti.

Açıklamada, “Son kriz sırasında artık karmaşık zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip olduğumu ve devam eden tedaviye başladığımı anlıyorum” dedi. “Geçmişteki davranışlarımdan dolayı endişelendirdiğim ve üzdüğüm herkesten özür dilemek istiyorum. Hayatımda sağlıklı, güvenli ve üretken bir duruma dönmek için gerekli çalışmaları yapmaya kararlıyım.

Son bölüm Yenilmez İki bölümlük ikinci sezon 4 Nisan'da Prime Video'da yayınlanacak.

READ  M3 MacBook Air İncelemeleri: Gece Yarısı Parmak İzleri, Çift Ekran Sınırları, Fansız M3 Performansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir