TripAdvisor’dan 2020 için Çin ve Türkiye tavsiyeleri

Her şey dahil tatil hizmetini Türkiye’deki işletmelerden öğrenerek kendi ülkelerinde uygulamaya başlayan Çinli firmalar tatilciler için güçlü bir alternatif olmaya başladı. TripAdvisor sitesi 2020 önerilerinde Çin’e de yer verdi


Her şey dahil paket tatillerde Türk otellerinin ünü çoktan dünyaya yayılmış durumda. Hatta Çinli işletmelerin Türk otellerinden her şey dahil işletme yöntemlerini öğrenip kendi ülkelerinde uygulamaya geçtikleri biliniyor. Dünyaca ünlü tatil satışları yapan TripAdvisor sitesi 2020 yılı için gidilebilecek her şey dahil otelleri sıraladı. Listeye Türkiye’den 4 otel girerken, Çin’den ise 1 otel listede yer buldu.  

İŞTE OTELLER

TripAdvisor’ın listesindeki birinci sırada Yunanistan’dan Ikos Oceania Oteli yer aldı. Türkiye’den listeye girenler ise Marmaris’teki Tui Blue, Sorgun’daki Voyage Sorgun,  Belek’teki Bellis Deluxe Hotel ve Bodrum’daki Voyage Bodrum oldu. Çin’den ise Sanya’daki Club Med Sanya önerilen yerler arasına girdi.

YAZAR: Songül Avunç

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olan Songül Avunç, profesyonel habercilik hayatına cinhaber.net ile devam ediyor. 29 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Koronavirüs salgını günlük hayatları vurdu

Dünyada hızla yayılan Kovid-19 salgını nedeniyle ülkelerdeki günlük alışkanlıklar sekteye uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir