Taylor Swift, Alibaba’nın etkinliğinde sahne alacak

ABD’li ünlü şarkıcı Taylor Swift, dünyanın en büyük alışveriş etkinliğinde sahne alacak. Güzel şarkıcı, Alibaba’nın 11 Kasım’daki indirim etkinliğinde yer alacağını doğruladı


Çinli online alışveriş sitesi Alibaba’nın geleneksel hale gelen 11 Kasım Bekarlar Günü indirim etkinliği bu yıl yine oldukça görkemli olacak. Şanghay kentinde bulunan Mercedes-Benz Arena’da 10 Kasım gecesi düzenlenecek olan ‘Geriye doğru sayım” gecesinde sahne alacak ünlüler arasına ABD’li dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift de dahil oldu. Başarılı şarkıcı 10 Kasım’ı 11 Kasım’a bağlayan yani büyük indirimlerin başlayacağı gece sahne alacağını doğruladı. Swift, Çin’de oldukça popüler isimlerin başında geliyor. Güzel şarkıcının yeni albümü Lover, Çin’de ilk haftasında 1 milyondan fazla sattı.

YILDIZ YAĞACAK

Alibaba’nın gecesine Taylor Swift’in yanı sıra G.E.M., Hua Chenyu, Kana Hanazawa, Ju Jingyi, Li Ronghao, Luo Yunxi, Jackson Yee, Zhang Jie ve Zhang Yixing gibi isimler de katılacak. ABD’deki ünlü indirim günü Kara Cuma’ya rakip olarak hayata geçirilen Bekarlar Günü’nde geçen yıl dünya genelinden 400 milyondan fazla kişi alışveriş yaparak Alibaba üzerinden 24 saat içinde 32 milyar dolarlık satış gerçekleştirilmişti. Geçen yıl tüm ABD’de ise Kara Cuma’da 24 milyar dolarlık alışveriş yapılmıştı.

YAZAR: Songül Avunç

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olan Songül Avunç, profesyonel habercilik hayatına cinhaber.net ile devam ediyor. 29 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Koronavirüs salgını günlük hayatları vurdu

Dünyada hızla yayılan Kovid-19 salgını nedeniyle ülkelerdeki günlük alışkanlıklar sekteye uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir