Jack Ma, Floyd Mayweather’e meydan okudu

Alibaba’dan resmen ayrıldıktan sonra dövüş sanatlarına önem vereceğini açıklayan 55 yaşındaki Jack Ma, ünlü boksör Floyd Mayweather’e meydan okudu. Jack Ma, bir diğer ünlü boksör Manny Pacquiao ile antreman görüntüsünü de yayınladı


Çinli online alışveriş devi Alibaba’nın kurucusu olan Jack Ma, resmi görevlerinden ayrıldıktan sonra boksa merak sardı. 55 yaşındaki Jack Ma kısa bir süre önce Alibaba’nın başkanlığından resmen ayrılmıştı. Emekliliğinde eğitime ve dövüş sanatlarına vakit ayıracağını açıklayan Çin’in en zengin kişisi Jack Ma, bu çerçevede Jet Li’nin çektiği kısa filmde tai chi ustası rolünü canlandırdı.

VİDEOLU MESAJ

Jack Ma son olarak ise dövüş sanatlarındaki yeteneğini boksta da gösterdi. Ünlü işadamı dünyaca ünlü şampiyon boksör Floyd Mayweather’e meydan okudu. Jack Ma, bir diğer ünlü boksör Manny Pacquiao ile antreman görüntüsünü de yayınladı. Filipinli ünlü boksör Manny Pacquiao da resmi hesaplarından Jack Ma ile çalışma anlarına dair görüntüleri paylaşarak Floyd Mayweather’e seslendi: “Eğer gerçek bir dövüş istiyorsan, benimle dövüş. Eğlence istiyorsan, bak arkadaşım Jack Ma seninle dövüşmeye hazır.” Bu sözlere Jack Ma ise “Ben hazırım. İstediğin zaman istediğin yerde hazırım” cevabını verdi.

YAZAR: Serdar Irmak

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Serdar Irmak, yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Ekonomi ve sağlığa dair içerik üretiyor. 25 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Koronavirüs salgını günlük hayatları vurdu

Dünyada hızla yayılan Kovid-19 salgını nedeniyle ülkelerdeki günlük alışkanlıklar sekteye uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir