İşte Çin ordusunun en güzel askeri

Çin Halk Kurtuluşu Ordusu’nda görev yapan 27 yaşındaki Men Jiahui güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor


Dünyanın en güçlü ordularından biri olan Çin Halk Kurtuluşu Ordusu’nda görev yapan 27 yaşındaki Men Jiahui güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Aynı zamanda iç çamaşırı modeli olan Men Jiahui sosyal medya kullanıcıları tarafından “Çin’in en güzel askeri” ilan edildi. Dalian kentinde yaşayan genç model ve asker Men Jiahui, “Artık modellik yapmıyorum, hayalim hep asker olmaktı. O yüzden podyumları bırakıp kışlaya geçtim. Askerlik biraz daha zor. Ama verdiğim karardan hiç pişman değilim. Hayalimdeki işi yapıyorum” diyor.

ASKERİ GEÇİTTE DİKKATLERİ ÇEKTİ

İlk olarak başkent Pekin’de bulunan Tiananmen Meydanı’ndaki askeri geçit sırasında dikkatleri üzerine çeken Men Jiahui’nun görüntüleri 3.5 milyondan fazla izlendi. Kısa videoların paylaşıldığı Douyin üzerinden 70 bine yakın yorum da alan Men Jiahui’nin 1 Ekim’de düzenlenecek olan Çin Halk Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 70. yıldönümü etkinliklerinde de ön planda olması bekleniyor.

 

YAZAR: Songül Avunç

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olan Songül Avunç, profesyonel habercilik hayatına cinhaber.net ile devam ediyor. 29 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Koronavirüs salgını günlük hayatları vurdu

Dünyada hızla yayılan Kovid-19 salgını nedeniyle ülkelerdeki günlük alışkanlıklar sekteye uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir