Dünyanın en hızlı mankeni: Saniyede üç poz veriyor

Dünyanın en hızlı mankeni Çin’den çıktı. Saniyede üç poz gibi inanılmaz bir rakama ulaşan Tiantian An, bir kıyafet için 3 dolar ile 85 dolar arasında ücret alıyor.


Çinli manken Tiantian An süper model ifadesini tam anlamıyla hak ediyor. Tiantian An’ı diğer meslektaşlarından farklı kılan en önemli özelliği hızı. Kendisi başlığımızda da belirttiğimiz gibi dünyanın en hızlı mankeni. Saniyede üç farklı poz verebiliyor. “Saniyede 3 farklı poz veriyorum ama fotoğraf makinesinin ışığını çok iyi takip ettiğim için pozlarımın hiçbiri çöpe gitmiyor.

Örneğin ilk önce ellerimi bağlıyorum, ardından hemen bir elimi çenemin altına götürüyorum, 1 saniye tamamlanmadan da üçüncü pozumu elimi bu kez de kulağıma götürerek veriyorum. Modellik kariyerim aslında iyi başlamamıştı. İlk 10 yılın çok kötü geçmişti. Ancak Taobao sitesi için çalışmaya başladıktan sonra adeta kendimi buldum” diyor Tiantian An. 

TAOBAO İÇİN ÇALIŞIYOR

Günde 485 farklı kıyafet giyip kameralar karşısına geçen Tiantian An, Çin merkezli internet sitesi Taobao için modellik yapıyor. Taobao sitesi Tiantian An gibi modellere kıyafet başına ödeme yapıyor. Bir kıyafet için de 3 dolar ile 85 dolar arasında bir ödeme oluyor.

YAZAR: Songül Avunç

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olan Songül Avunç, profesyonel habercilik hayatına cinhaber.net ile devam ediyor. 29 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Koronavirüs salgını günlük hayatları vurdu

Dünyada hızla yayılan Kovid-19 salgını nedeniyle ülkelerdeki günlük alışkanlıklar sekteye uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir