Çinli manken uygunsuz hareketinden dolayı özür diledi

Çinli yıldız Mei Ting, uçak yolculuğu sırasında ayaklarını önündeki koltuğa uzattığı için gelen tepkilerin ardından özür diledi


Çinli güzel oyuncu Mei Ting sosyal medyaya düşen görüntülerinin ardından özür dilemek zorunda kaldı. 45 yaşındaki oyuncunun uçak yolculuğu sırasında ayaklarını ön koltuğa uzattığı anlar sosyal medyada paylaşıldı. Gelen tepkilerin ardından uygunsuz davranışta bulunduğunu itiraf eden Mei Ting özür diledi.

GÖRGÜ TANIKLARI ÇEKTİ

Çin’deki Chengdu Shuangliu Havalimanı’nda çekilen görüntüler China Air Havayolları’na ait uçakta kaydedildi. Görüntüleri uçakta bulunan diğer yolcular kaydetti. Mei Ting, Çin’in Twitter’ı olan Weibo’daki kişisel hesabından yaptığı açıklamada “Topluma mal olan bir figür olarak böyle uygunsuz bir harekette bulunmamalıydım” dedi.

YAZAR: Songül Avunç

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olan Songül Avunç, profesyonel habercilik hayatına cinhaber.net ile devam ediyor. 29 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

TripAdvisor’dan 2020 için Çin ve Türkiye tavsiyeleri

Her şey dahil tatil hizmetini Türkiye’deki işletmelerden öğrenerek kendi ülkelerinde uygulamaya başlayan Çinli firmalar tatilciler için güçlü bir alternatif olmaya başladı. TripAdvisor sitesi 2020 önerilerinde Çin’e de yer verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir