Çin’in Tinder’ında görüntü ve ses yok

Çin’in Tinder’ı olarak bilinen popüler çöpçatanlık uygulaması, kullanıcı eşleşmeleri için yeni bir özellik getirdi. Kullanıcılarını daha sağlıklı iletişim kurmasını hedefleyen uygulama, 20 mesajlaşmaya kadar görüntü ve sesi kaldırdı


Çin’in popüler çöpçatanlık sitesi olan Tantan, kullanıcıları için yeni bir özellik getirdi. Kullanıcıların fotoğraflarını görmesi ve karşılıklı beğenmesi sonrasında eşlemesini sağlayan uygulamada, fotoğraflar kaldırıldı. Kullanıcılar eşleştikten sonra, en az 20 fotoğraf, video ve ses kaydı attıktan sonra birbirlerinin fotoğraflarını görebilecek. Çin’in Tinder’ı olarak da bilinen uygulama, getirdiği yeni uygulama sayesinde kullanıcılarının daha uzun iletişim kurarak evlenmelerini amaçlıyor.

60 MİLYON KAYITLI KULLANICI

İlk defa 2015 yılında ortaya çıkan uygulamanın toplamda 60 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Tinder’a rakip olarak çıkan uygulamada, ilk üç yılda 600 milyon eşleşme gerçekleşti.

YAZAR: Caner Yılmaz

Türkiye'nin en saygın medya kuruluşlarında 2001 yılından bu yana çeşitli görevlerde bulunan Caner Yılmaz, ekonomi ve finans başta olmak üzere bir çok konuda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca Kontrol Et

Koronavirüs salgını günlük hayatları vurdu

Dünyada hızla yayılan Kovid-19 salgını nedeniyle ülkelerdeki günlük alışkanlıklar sekteye uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir