Britney Spears, Justin Timberlake'in Konseri Sırasındaki Yorumunun Ardından Özrünü Sildi | Sanat ve Sanat Haberleri

Spears, konser sırasında Timberlake'e yanıt verdikten sonra Instagram'da “gerçekten değer verdiğim insanlardan herhangi birini rahatsız ettiyse” üzgün olduğunu söylediği bir gönderiyi sildi.


Cuma 2 Şubat 2024 11:07, İngiltere

Britney Spears, otobiyografisinde kendisi hakkında yazdığı şeyler için özür diledikten sonra eski erkek arkadaşı Justin Timberlake'e sert çıkıştı.

42 yaşındaki şarkıcı İlk olarak Pazar günü Instagram'da bir gönderi paylaştı. Eğer “gerçekten değer verdiğim birini kırdıysam” özür dilerim. İçimdeki Kadın adlı anı kitabında.

Ekim ayında çıkan kitap, Kürtaj yaptırdı Eski NSYNC yıldızıyla çıkarken.

Spears kliple özür diledi Justin Timberlake Saturday Night Live'da şarkı söylerken şunları ekledi: “Sadece Justin Timberlake'in yeni şarkısı 'Selfish'i sevdiğimi söylemek istedim, çok güzel, nasıl oluyor da Justin ve Jimmy'yi birlikte gördüğümde gülümsüyorum?”

Timberlake, Çarşamba günü New York'taki konseri sırasında yanıt verdikten sonra özrünü ve beraberindeki gönderileri sildi.


Resim:
Timberlake, 2018'de Madison Square Garden'da sahne alıyor. Resim: AP

Irving Plaza'daki performansı sırasında kaydedilen bir videoda Timberlake'in kalabalığa şunları söylediği duyuldu: “Bu fırsatı değerlendirip herkesten kesinlikle özür dilemek istiyorum.”

Spears özür diledi ve Perşembe günü Timberlake'e başka bir mesajla yanıt verdi.

Şöyle yazıyordu: “Sokakta birinin benim hakkımda konuştuğunu söylediler!!! Bunu mahkemeye mi vermek istersin yoksa geçen sefer yaptığın gibi eve annene ağlayarak mı gitmek istersin??? Üzgün ​​değilim!!!”

Spears, 1999 yılında Christina Aguilera ve Ryan Gosling gibi birçok ünlünün çıkış noktası olan Mickey Mouse Club'da tanıştıktan sonra Timberlake ile çıkmaya başladığında 17 yaşındaydı.

Çift 2002 yılına kadar birlikteydi.

devamını oku: Britney'nin anlatan kitabından on ifade

Spears anılarında planlanmamış hamileliği “sürpriz” olarak nitelendirdi.

Şöyle yazdı: “Benim için bu bir trajedi değil. Ancak Justin kesinlikle hamilelikten memnun değildi. Hayatımızda bebek sahibi olmaya hazır olmadığımızı, çok genç olduğumuzu söyledi.

READ  SpaceX, kötü hava koşulları nedeniyle Crew-8 astronotunun NASA için fırlatılışını 2 Mart'a erteledi

“Bana kalsaydı asla yapmazdım.”

Ayrıca kürtajı “hayatımda yaşadığım en acı verici şeylerden biri” olarak nitelendirdi.

Timberlake'in yanıtı, sosyal medyada birçok Spears hayranının tepkisine yol açtı; bunlardan bazıları “#canceljustintimberlake” etiketini popülerleştirmeye çalıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir