Bill Belichick ve Robert Kraft, Tom Brady’nin kızartmasından önce gergin bir toplantı yaptı

Bill Belichick ve Robert Kraft, Pazar günü Tom Brady’nin canlı olarak kızartılması sırasında mutlu bir buluşma yaşıyor gibi görünüyordu.

Ancak toplantıya katılan iki eski oyuncuya göre, eski New England Patriots antrenörü ve uzun süredir takımın sahibi olan oyuncu da sahne dışında bazı garip anlar paylaştı.

Edelman’ın “İsimli Oyunlar” podcast’inin yakın tarihli bir bölümünde Julian Edelman ve Drew Bledsoe, üç saatlik kızartmayı tartıştı ve etkinlikten önce yeşil odadaki sahneyi anlattı.

“Gösteri öncesi, yeşil odadayız, hatırladın mı? İçeride miydin?” Edelman, Bledsoe’ye sordu. “Bill açılıyor. Komiktir, savaş hikayeleri anlatır, hikayeler anlatır, şakalar yapar, şakalar yapar, s— Bill’in ne olduğunu biliyoruz, ama seni göreceği için heyecanlandığı için bu daha da güçleniyor. Çünkü heyecanı bitti. şu anda iş.”

Edelman ve Bledsoe, Kraft geldiğinde eski Patriots yıldızları Rob Gronkowski ve Randy Moss ile birlikte Belichick’le birlikte yeşil odada olduklarını söyledi.

Bledsoe, “Sonra Kraft içeri girdi… Belichick’in mahkemesi vardı,” diye hatırladı Bledsoe. “Hikayenin ortasındayken Croft içeri giriyor, o yüzden hepiniz Croft’a merhaba deyin.”

Edelman, “O odadaki gerilim camı kırabilir” dedi.

Edelman, Kraft’ın yeşil odaya girdiğini görünce Belichick’e “uyarı” vermeye çalıştığını ancak Belichick’in bu ipucunu anlamadığını söyledi.

“[Kraft] İçeri girdiğimde ‘Ah, havai fişekler olacak’ dedim Edelman. “Ben de uzaklaştım. Oraya gitmek istemiyorum.”

Bledsoe, Belichick ve Kraft’ın bir noktada “ayrıldıklarını ve en az 10 dakika bir araya geldiklerini” ekledi. Ancak eski Patriots oyun kurucusu, Edelman’ın odadaki gerilime ilişkin değerlendirmesine katılarak “Çok gerçek, çok gerçek” dedi.

Belichick ve Kraft, Pazar günü yayınlanmak üzere hazırlanan “Tüm Zamanların En Büyük Kızartması” başlıklı canlı komedi gösterisi sırasında bir noktada sahnede birlikte bir içki içtiler.

READ  Taylor Swift'in İşkence Görmüş Şairler Dönemi ve Tüm Emo Tumblr Çocukları İçin Yeni Albüm

Belichick, takımda geçirdiği 24 sezonun ardından Ocak ayında Patriots’tan ayrılmıştı ve altı kez Super Bowl kazanan teknik direktör ile Kraft arasında son iki yılda sürtüşmelerin olduğu bildirilmişti.

Geçen ay Belichick’in Patriots’tan ayrılışını ve Atlanta Falcons’un baş antrenörlük işini alamamasını ayrıntılarıyla anlatan ESPN raporunun bir parçası olarak Kraft, Falcons’un sahibi Arthur Blank’ı “Bill’i ona güvenmemesi konusunda uyarmaya” çağırdı.

Falcons, Raheem Morris’i işe almadan önce bu sezon dışında boş baş antrenörlük pozisyonu için Belichick ile iki kez röportaj yaptı.

Etkinliğin bir yeniden buluşma gibi olduğunu söyleyerek şaka yaptıktan sonra Kraft, Belichick’i ikilinin başardıklarından ötürü övdü.

Kraft, “Onun futbol tarihinde başka kimsenin yapmadığını yapan en büyük koç olduğunu söylemek istiyorum. Tom Brady ve ona sahip olmak Tanrı’nın bana verdiği en büyük onurdur” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir