49ers Brock Birdie'yi övdü, Super Bowl'daki pahalı hatalardan pişman oldu

oynamak

LAS VEGAS – Sezon hedeflerinin çok uzağında bitmesine rağmen, San Francisco 49ers Büyük sahnede altın madeni bir yetenek olduğunu kanıtladı.

Super Bowl 58'de kaybettiler Kansas City Chiefs 25-22 Pazar günü Super Bowl tarihinin ikinci uzatma maçı. 49ers normal sezonu domine etti ve ligde en yüksek dokuz Pro Bowling oyuncusuyla övündü; bunlardan beşi yüksek güçlü hücumu temsil ediyordu. Oyun kurucu Brock Purdy, geri koşan Christian McCaffrey, geniş alıcılar Tebow Samuel ve Brandon Iuk, soldaki Trent Williams ve sıkı uç George Kittle, pek çok bilinen isme sahip birimlerden sadece birkaçı.

Hiçbiri Las Vegas'taki ilk Super Bowl'da San Francisco'nun gecenin yıldızı olmadı. Geniş alıcı Javon Jennings, Super Bowl tarihinde pas golü (Mcccaffrey için hileli bir oyun) ve yakalama (Purdy'den bir atış, yakalamadan sonra iki defans oyuncusunu savuşturdu) yapan ikinci oyuncu oldu. Philadelphia Eagles Super Bowl 52'yi kazandığında Nick Foles diğer isimdi.

Jennings: “Numaram arandığında hazırdım” Liseden mezun olduktan sonra ülkedeki 5 numaralı oyun kurucudedi oyundan sonra. “… harika hissettim. … Lisedeki oyun kurucu antrenörümün bu oyunu yapmasını düşünüyorum. Şu anda çok gurur duyduğunu biliyorum. Dostum, kazanacağımızı sanıyordum.

Purdy, 2022 NFL Draftında son seçimdi, bu nedenle Mr. Zavallı biri olarak bilinen Jennings, iki yıl önce yedinci turda 217. sıradan seçilmişti. Her ikisi de büyük maçta yeteneklerini sergiledi.

Bekçi Kyle Juszczyk medyaya “Javan inanılmaz” dedi. “Büyük bir maç çıkardı. Onun zihniyetini seviyorum. Her zaman öne çıkıp büyük durumlarda büyük hamleler yapmaya hazır ve güvenebileceğimiz bir adam.”

READ  New York Başsavcısı, Trump Varlıklarına El Koymak İçin İlk Eylemi Gerçekleştirdi

McCaffrey, “İnanılmaz biri” dedi. “Çok yetenekli ama büyük bir yürekle oynuyor.”

49ers, ilk Super Bowl maçında oynayan Birdie'ye büyük övgüler yağdırdı. Geçen yıl üçüncü dizide oyun kurucu olarak devreye girip takımı NFC Şampiyonasına götürdüğünde ulusal bir sansasyon yarattı. Hayranları arasında emekli Super Bowl şampiyonu Drew Brees de var.

Purdy, kendi Super Bowl maçında 255 yarda boyunca 38'e 23 pas attı ve Jennings'e gol attı. Sezonu hiç müdahale etmeden üst üste beş maçla açtı ve şampiyonluk maçında topu tekrar savundu.

Kittle, “Harika bir iş çıkardığını düşündüm” dedi. “Maç boyunca kaseti veya buna benzer şeyleri izlemedim ama Brock kendi doğal hali gibi görünüyordu. Bence Brock bir oyun oynadı, topu ihtiyacı olduğunda dağıttı ve sıkı korumalar sağladı.

Defans oyuncusu Fred Warner şunları söyledi: “Harikaydı. Kazanmak için yapmamız gereken her şeyi yaptı. Maçın bitiminden önce birkaç şansımız vardı ve açıkçası uzatmalar savunmaya çıkıp maçı bitirme fırsatı verdi ama biz bunu yapmadık.” bunu yapma.

San Francisco'nun başarısının bir diğer olası yönü hesap verebilirliktir. Warner savunmanın kontrolünü eline alırken Patrick Mahomes, McGole Hartman'ın maçı kazandıran golü atmasına izin verdi. Sürücüde iki üçüncü-aşağı dönüşüm ve bir dördüncü-ve-1 vardı; burada Travis Kelce harekete geçirildi ve Mahomes, Isiah Pacheco'ya bir geçiş numarası yaptı ve ardından zincirleri hareket ettirmeye devam etti.

McCaffrey oyunun ilk sürüşünde topu elinden kaçırdı. 80 hızlı yarda boyunca 22 atış yaptı ve Jennings'in skoru da dahil olmak üzere önüne atılan sekiz pası da yakaladı, ancak top kaybı onu takip etti.

“Kendini yaralama” dedi. “İlk sürüşte topu beceremezsiniz, puan toplamanız gerekir.”

Purdy aynı zamanda aynada kayıplardan kendi payına düşeni de gördü.

READ  Powerball ikramiye balonları, galibiyet olmaması nedeniyle 16 Mart'ta 645 milyon dolara yükseldi

“Erkeklerini yönlendirmede ve onlara işleri nasıl halledeceğimi ve ne bekleyeceğimi söylemede daha iyi olmalıyım” dedi.

49ers bu sezon zorluklarla başa çıkma yeteneklerini gösterdi. Samuel, Williams ve yıldız defans oyuncusu Trey Greenlaw yaralandı. San Francisco üç maç kaybetti. Greenlaw, Super Bowl'da aşilini sakatladı ve takım onun yokluğunu hissetti.

Warner, “Midem bulanıyordu” dedi. “Hala hastayım. Devre arasında onu izliyorum ve ağlıyorum çünkü onun için çok kırıldım.

Birçok oyuncu sezon hakkında düşünemediklerini veya gelecek yıl için beklentilerinin olmadığını söylese de McCaffrey zihniyetinin aynı kaldığını söyledi.

“Her zaman motive oluyorum” dedi. “Canımı acıtıyor ama berbat olan hayattır dostum. Kötü şeyler olur ve bu senin nasıl tepki verdiğine bağlıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir