3. Tur nihayet sona eriyor; Deekala ve Taylor liderliği ele geçirdi

oynamak

2024 WM Phoenix Açık Pazar günü bitecek mi? Super Bowl 58 başlamadan bitecek mi? Bu hafta yağmur ve don nedeniyle birkaç saat kaybedilen gecikmelerle liderlerin üçüncü turu Pazar gününe kadar uzadı. Her şey yolunda giderse, turnuvayı bitirmek ve 2011'in ilk Pazartesi gününün TPC Scottsdale'den çıkmasını engellemek için 30'a kadar çukur oynamayı düşünüyor olabilirler. Akılda tutulması gereken bir nokta da, son iki yılın Açık şampiyonu Scottie Scheffler'in bu hafta oldukça sessiz oynadığı ve 1961-63'ten beri Arnold Palmer'dan bu yana ilk Phoenix Open üçlü turbasına çok yakın bir mesafede olduğudur. Kuzey Scottsdale'de Pazar günkü eyleme göz atın.

Nick Taylor ayın 18'inde saat 12:03'te son vuruşunu yaptığında bu resmi olarak WM Phoenix Open'ın üçüncü turuydu.

Bu vuruş, turnuvada her ikisi de 15-198 yaş altı olan 54 koşunun ardından onu Sahid Thigal ile berabere bıraktı.

Liderlerin son turlarına geçmeden önce bir şeyler atıştırmak için 15-20 dakikaları olacak. Tabii ki, sahadaki daha az golfçüler için 4. Tur zaten devam ediyor. Bu maç aslında sabah 10:15'te başladı ve bu son derece sıra dışı Phoenix Open'daki alışılmadık bir değişiklikle, golfçüler 3. Turda oynadıkları üçlü grup halinde kalacaklar.

Ancak, saha çeşitli deliklerde oynandığından, turnuva yetkililerinin yeni delikler açmaya ve başlama yeri konumlarını ayarlamaya zamanları vardı.

WM Phoenix Open, kendisini “Halkın Açık”ı olarak tanıtıyor ama gürültücü hayranlarıyla – Kimin daha fazla olması muhtemeldir?Özellikle Par-3 16. par delik – ve farklı bir hava, PGA Tour'un Phoenix'teki yıllık durağı herkese, özellikle de eski tarz profesyonellere göre olmayacak.

READ  Patrick Mahomes'in NFL'nin KEÇİSİ olarak Tom Brady'yi tahtından indirmesi için ne gerekecek? Soru düşündüğünden daha zor

Zach Johnson bu listede yeni bir isim olabilir. Tour'u 12 kez kazanan oyuncu, 2005 yılında FBR Open iken Phoenix Open'da 14 kez forma giydi. 12 startta yarışı tamamladı ve altı kez ilk 25'te ve bir kez de ilk 10'da bitirdi. Başka bir deyişle Johnson, TPC Scottsdale sahnesine yabancı değil, bu da aşağıdaki videoyu daha da ilginç kılıyor.

47 yaşındaki oyuncu, Cumartesi günü TPC Scottsdale'de düzenlenen 2024 WM Phoenix Open'ın üçüncü turu sırasında taraftarları öfkelendirdi ve karşılaşma kameraya yansıdı.

“Birisi hasta olduğumu söyledi. Kapa çeneni,” diye Johnson bir grup hayrana güvenlik par-5 15. deliğin üzerindeki tee kutusuna girmeden önce söyledi.

Tour WM, Phoenix Open'ın eğlenceli olmasını istiyor ancak tüm bu eğlence, üzüntüler pahasına gelebilir. Temasa neyin yol açtığı belli değil ve Johnson, taraftara telefonu bırakmasını söylerken haklı olabilir. Ancak bir dolandırıcıyla başa çıkamıyorsanız Halkın Açık etkinliği artık size göre değil.

Listeye Billy Horschel'i de ekleyebilirsiniz. Yedi kez kazanan oyuncu, vuruş sırasında galerideki birisi konuştuktan sonra haklı olarak bir taraftarın yanına gitti. Bu video hassas kulaklar için güvenli olmayabilir.

Henüz tamamlanmayan üçüncü ve son turla oyuncular TPC Scottsdale'de uzun bir Pazar günü oynayabilirler.

-Adam Woodard, Golfweek

Bu turnuvanın tüm yağmuru, çamuru ve donunun ortasında, iki kez Phoenix Open şampiyonu olan Scotty Scheffler sessizce işine devam ediyor. Pazar sabahı, taraftarların favorisi Sahid Deekala'nın liderlik sıralamasında 14-under'a yükselmesine ve bir noktada 3. Tur'da 13-under'lık bir vuruşla ikinciliğe berabere kalmasına rağmen Scheffler alev aldı. 14.

Bu umacıdan önce Scheffler, 9-13 numaralı deliklerde art arda beş kuş attı ve 12 numaraya 5 metrelik bir vuruş yaptı.

WM Phoenix Open'ın üçüncü turu, beklenen başlangıç ​​saatinin kar nedeniyle birkaç kez ertelenmesinin ardından sabah 8:46'da yeniden başladı.

READ  M3 MacBook Air İncelemeleri: Gece Yarısı Parmak İzleri, Çift Ekran Sınırları, Fansız M3 Performansı

Gecenin lideri Nick Taylor sıcak bir başlangıç ​​yapamadı, 7. green'i umacı yerine üçe koydu ve 12-altına geriledi. Artık Sahid Thigal ile eşleştirildi.

Beklendiği gibi, TPC Scottsdale'de sabah 7:30'da yapılması planlanan rövanş maçı birkaç kez ertelendi. Maçın ne zaman başlayacağına dair son tahmin 08:45

Oyun yeniden başladığında skor tablosunda Nick Taylor'ın üçüncü turun altı deliğinden 13'ün altında önde geçtiği, ardından Sahit Thikala'nın altı delikten geri atış yaptığı görüldü. Arkalarında, Taylor'ın hızına beş atış mesafede 15 golfçü gizlice yaklaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir